wtorek, 19 kwietnia 2016

O nas, czyli kto jest kim (kwiecień 2016 - aktualizacja)


A. - kulturoznawczyni. Obecnie na stanowisku House Manager/Baby Assistant w firmie "Sh Family". Wcześniej spełniała się jako specjalista (który zna się na wszystkim, ale na niczym dokładnie) w domu kultury. Humanistka. Optymistka. Idealistka, ufa ludziom. Rozdarta pomiędzy perfekcyjną a ..ujową panią domu. Wierzy w zdrowy rozsądek i dystans. Stosuje samokrytycyzm, ale jest przewrażliwiona na swoim punkcie.


M. - lekarz. Specjalista chorób wewnętrznych, powszechnie zwany internistą. W trakcie drugiej specjalizacji - z kardiologii. Pracuje w szpitalu, w poradni i sporo dyżuruje. W domu bywa - czasami. Pan na włościach, domowy perfekcjonista. Umysł ścisły. Pesymista. Uważa, że ludzie kłamią, szczególnie pacjenci. Skupiony na zapewnieniu rodzinie wysokiego standardu życia. Z wyglądu niedostępny, zyskuje przy bliższym poznaniu. Lubi swoją pracę, szanuje swoją żonę i jest zakochany w swoich córeczkach.


H. - córka. Pierworodna. Zwana Lwicą z Ligoty. Głośna. Cudna. Ciekawska. Na przemian gada słodkim głosikiem i ryczy aż uszy puchną. Z wyglądu blond anioł, z usposobienia diabeł tasmański. Bardzo wygadana, ale i wrażliwa. Stara się być wspaniałą starszą siostrą. Żywioł, nie zatrzymasz jej.


I. - córka. Młodsza. Urodzona w Święto Trzech Króli. Jej imię pochodzi od greckiego słowa eirene = pokój. Bo rodzice doszli do wniosku, że tylko (s)pokój ich uratuje. Więc postanowili ją zaczarować imieniem. Na razie działa.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę wdzięczna za każdy komentarz, ale spamerom i hejterom dziękuję, nie publikuję!