sobota, 29 grudnia 2012

O nas, czyli kto jest kim
A. - kulturoznawczyni. Pracuje jako specjalista (który zna się na wszystkim, ale na niczym dokładnie) w Domu Kultury. Chwilowo House Manager/Baby Assistant w firmie Family. Humanistka. Optymistka. Idealistka, wierzy w ludzi. Rozdarta pomiędzy Desperate, a The Perfect Housewife. Wierzy w zdrowy rozsądek i dystans. Stosuje samokrytycyzm, ale jest przewrażliwiona na swoim punkcie.
M. - lekarz w trakcie specjalizacji. Pracuje w szpitalu, poradni,  sporo dyżuruje. W domu bywa - czasami. Pan na włościach, domowy perfekcjonista. Umysł ścisły. Pesymista. Uważa, że ludzie kłamią, szczególnie pacjenci. Skupiony na zapewnieniu rodzinie wysokiego standardu życia. Z wyglądu niedostępny, zyskuje przy bliższym poznaniu. H. - najnowszy nabytek w rodzinie. Zwana Księżniczką Anastazją (dla przyjaciół Stacy) i Lwicą z Ligoty. Głośna. Cudna. Ciekawska. Codziennie uczy się czegoś nowego, zadziwiając i zachwycając rodziców. Na razie dokładnie nie wiadomo, co z niej wyrośnie. 


E. - kot rasy Russian Blue. Zdetronizowany pupil. Z królewską godnością znosi odstawienie na boczny tor. Towarzyszy swoim podwładnym (czyli A.M.H.) przy każdej, nawet najintymniejszej czynności. Raczej opanowany, ale od czasu do czasu dostaje kotolca (koci odpowiednik - pardon - pierdolca). Gdy nie goni za szeleszczącym papierkiem, zwykle zajmuje się tym, czym wszystkie koty w wolnym czasie, czyli obmyśla plan pozwalający na zawładnięcie światem. 
Pochodzi z hodowli Grey Sky*PL www.greysky.pl

6 komentarzy:

 1. Kochana A.! Gratuluję świetnego pomysłu z blogiem, gratuluję odwagi - niełatwo dziś pisać bezpośrednio co się myśli, to bywa niebezpieczne;) Z pewnością/przyjemnością będę Twoją wierną czytelniczką:)
  pozdrowienia dla Was!
  p.s. Fragment o M., który "uważa, że ludzie kłamią, szczególnie pacjenci" - cudny;) uśmiałam się:)
  kate z "placówki niedobczyckiej";)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Katie:* Co racja, to racja - ujawnić się nie jest łatwo! Kłębi mi się w głowie: "po co mi to było..." Mam nadzieję, że nie będzie wysypu złośliwości:)
   A.

   Usuń
 2. Hejka kochana Koleżanko:) Jestem pod wrażeniem pięknych tekstów, które czytam z ogromna przyjemnością:) Masz we mnie wierną fankę:)
  M. (z ukłeB)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za dobre słowo!:)
   A.

   Usuń

Będę wdzięczna za każdy komentarz, ale spamerom i hejterom dziękuję, nie publikuję!