niedziela, 4 stycznia 2015

O nas, czyli kto jest kim (styczeń 2015 - aktualizacja)


A. - kulturoznawczyni. Przez rok intensywnie udzielała się jako House Manager/Baby Assistant w firmie "Family". Wróciła do pracy zawodowej i spełnia się jako specjalista (który zna się na wszystkim, ale na niczym dokładnie) w domu kultury. Humanistka. Optymistka. Idealistka, ufa ludziom. Rozdarta pomiędzy Desperate, a The Perfect Housewife. Wierzy w zdrowy rozsądek i dystans. Stosuje samokrytycyzm, ale jest przewrażliwiona na swoim punkcie.


M. - lekarz. Od niedawna już nie młody lekarz, a specjalista chorób wewnętrznych, powszechnie zwany internistą. Pracuje w dwóch poradniach jako lekarz pierwszego kontaktu, sporo dyżuruje w szpitalu. W domu bywa - czasami. Pan na włościach, domowy perfekcjonista. Umysł ścisły. Pesymista. Uważa, że ludzie kłamią, szczególnie pacjenci. Skupiony na zapewnieniu rodzinie wysokiego standardu życia. Z wyglądu niedostępny, zyskuje przy bliższym poznaniu. Lubi swoją pracę, szanuje swoją żonę i jest zakochany w swojej córeczce.


H. - córka. Najnowszy nabytek w rodzinie. Zwana Lwicą z Ligoty. Głośna. Cudna. Ciekawska. Rozwija się w swoim tempie. Codziennie uczy się czegoś nowego, zadziwiając i zachwycając rodziców. Na przemian gada słodkim głosikiem i ryczy aż uszy puchną. Uwielbia przeglądać książki, uzależniona od przytulania. Na razie dokładnie nie wiadomo, co z niej wyrośnie. 


Poprzednie wersje "kto jest kim" TUTUTAJ i TU oraz TU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę wdzięczna za każdy komentarz, ale spamerom i hejterom dziękuję, nie publikuję!